SPOTLIGHT! GAMING GRACE by Piper J. Drake

SPOTLIGHT! GAMING GRACE by Piper J. Drake

Gaming Grace, a sizzling new standalone romantic comedy in the Gone Wild series by Piper J. Drake, is available now!

All work and no play is no way to enjoy this cruise.

Executive Director Grace Kim figures this reunion with her college friends is the perfect excuse to prove that she knows how to keep work/life balance and enjoy the Caribbean, preferably with her pants intact.

Rich, sexy, brilliant Bryan Wu has an app for that, and he charms Grace into helping him test it. He offers seven days of the best vacation of her life (bonus, sizzling chemistry) before they return to reality, but he didn’t anticipate just how much of his heart he’d give her.

When an accidental error results in a humiliating video of her online, Grace must salvage her career and decide whether to erase Bryan from her memory forever or admit they brought out the best in each other.

Download your copy today!

Amazon: https://amzn.to/303uExh

AppleBooks: https://apple.co/2We9CvG

Amazon Worldwide: http://mybook.to/GamingGrace

Nook: http://bit.ly/38NTbsU

Kobo: http://bit.ly/2xEsc6a

Add to Goodreads: http://bit.ly/2tJRyxf

About Piper J. Drake

Piper J. Drake is a bestselling author of romantic suspense and edgy contemporary romance, a frequent flyer, and day job road warrior. Wherever she goes, she enjoys tasting the world and embarking on foodie adventures. Dogs—and horses—have been known to spontaneously join her for a stroll and she enjoys pausing for a nice chat with cats of all sizes, from domestic to tiger size and beyond.

Piper aspires to give her readers stories with a taste of the hard challenges in life, a breath of laughter, a broad range of strengths and weaknesses, the sweet taste of kisses, and the heat of excitement across multiple genres including science fiction and fantasy.

Come join the adventure with her!


Connect with Piper

Instagram: http://bit.ly/2uDc3fv
Website: http://piperjdrake.com/
Bookbub: http://bit.ly/36pyoux
Facebook: http://bit.ly/2Rrp6tI
Twitter: https://twitter.com/piperjdrake
GoodReads: http://bit.ly/3aPlkSH
Stay up to date with Piper by joining her mailing list:
http://bit.ly/38HZO09

6 Responses to SPOTLIGHT! GAMING GRACE by Piper J. Drake

 1. Only Media – Mes kvėpuojame gyvenimą į jūsų įmonės istoriją su seo paslaugos, kurdami prekės ženklą, kuris padeda jūsų žiniai ir formuoja atskirą įvaizdį. Nors kiekvienas etapas perkelia savo prekės ženklą kažkur naują ir įdomų, mes nuolat įpilti kryptį iš to, ką mes sužinojome apie tai, kur prekės ženklas atėjo, kur norėtumėte markės eiti, ir kaip naujas prekės ženklo vaizdas turės įtakos vartotojų elgesį. Tuo Only Media, mes padėsime jums žengti pirmą žingsnį arba užkariauti naujausią kliūtį nes mūsų seo agentura yra geriausia visoje Lietuvoje.
  Mes priimame jūsų prekės ženklą, platformą ir verslą, su kuria taip sunkiai dirbote, kad sukurtume į pasaulį per kampanijas. Seo paslaugos rengiant jus eiti į rinką su garso švino kartos strategiją ir metrikos atsargines dalis. Tokiu būdu, kai mes Only Media padėsime jums pasiekti poveikį per ekspertų rodymus, vykdymo ir pristatymo su seo paslaugom, kūrybinės koncepcijos ir visa apimančios kampanijos bus klijuoti su savo vartotojais.https://onlymedia.lt/seo-paslaugos/

 2. Agree with the methodology of this book. Work life balance is essential to a good life. Thank you.

 3. Renovuoti nama gali buti tiek idomiu ir nelengvas – jau nekalbant apie galimybe gauti pelno, kad ji siulo. Nuo atrasti originalias savybes pasleptas pagal metus verta dulkiu ar galimybe ideti savo antspauda ant ko nors – arba galbut geriausias marsrutas gauti didesni nama geresneje srityje, nei jus kitaip galetu sau leisti.

  Namo renovacijos sekme priklauso nuo to, kas laukia ateityje, ir tam tikru mastu tikisi, kad parduotuveje bus keletas staigmenu.

  Renovuoti nama gali sukelti klausimu, kurie tures buti isspresti, kol jusu svajoniu namuose gali atsirasti rinkinys – ir sie klausimai paprastai susije su pasleptu islaidu. Zinant apie tai ir turint nuoseklu veiksmu plana, projektas turetu buti vykdomas pagal tvarkarasti ir biudzeta.
  Renovacijos darbu sarasas

  Musu projekto komanda yra cia, kad padetu jums teikti sias prekonstrukcijos paslaugas:

  Dizaino pagalba
  Preliminarus dizainai & Breziniai
  Parama tvarumui
  Strukturines sistemos parinkimas
  Formavimo sistemos pasirinkimas
  Konstrukcinis pagalba
  Patikimi biudzetai
  Tikslus tvarkarasciai
  BIM galimybes (Revit)
  Parama pagal kvalifikacija
  Vieno langelio apsipirkimas
  Svarbu pazvelgti i mazesnes detales, kad galetumete pakeisti nesulauzant banko pries pradedami didelio masto perdaryti. Mazi pakeitimai, i kuriuos reikia atsizvelgti, apima:
  Lietaus vandens reikmenu keitimas
  Bet kokio medienos, pvz., fasciju lentu ir baigtiniu darbu, perdazymas (arba pakeitimas)Veranda, kad butu galima prideti simboli. Krastovaizdzio, iskaitant vartus, tvoras ir sodinima
  vidaus apdailos darbai

 4. Aprix says:

  Thanks, This has a great story-line and would appeal to any who like a balanced life. Sometimes we all need to create or construct the environment to do that in. Always look to construction companies in Gauteng for answers.

 5. Over-the-counter odos priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra alfa-hidroksi rūgščių (glikolio, pieno, vyno ir citrinų rūgščių), pastaraisiais metais tapo vis populiaresni. Kremai ir losjonai su alfa-hidroksi rūgštimis gali padėti su smulkiomis linijomis ir raukšlėmis, netaisyklinga pigmentacija ir amžiaus dėmių, ir gali padėti sumažinti išsiplėtusios poros. Šalutinis poveikis alfa-hidroksi rūgščių yra lengvas dirginimas ir saulės jautrumas. Siekiant išvengti degimo, apsaugos nuo saulės turėtų būti taikomas ryte. Kad išvengtumėte odos sudirginimo, pradėkite nuo produkto, kurio didžiausia koncentracija yra nuo 10% iki 15% AHA. Kad jūsų oda priprasti prie alfa-hidroksi rūgščių, jūs turėtumėte tik iš pradžių taikyti odos priežiūros produktą kas antrą dieną, palaipsniui dirba iki kasdieninio naudojimo.
  Polihidroksirūgštys

  Jie turi panašų poveikį alfa-hidroksi rūgščių, bet yra mažiau tikėtina, kad sukelti gėlimas ar deginimas, todėl jie gali būti geresnis pasirinkimas tiems, kurie jautriai odai.
  Beta-hidroksirūgštis (salicilo rūgštis) beinitas

  Salicilo rūgštis pašalina negyvą odą ir gali pagerinti saulės pažeistos odos tekstūrą ir spalvą. Jis įsiskverbia į naftos pakrauta plaukų folikulų angas ir, kaip rezultatas, taip pat padeda su spuogai. Yra daug odos priežiūros produktų, kurių sudėtyje yra salicilo rūgšties. Kai kurie yra prieinami over-the-counter ir kiti reikia gydytojo recepto. Tyrimai parodė, kad salicilo rūgštis yra mažiau dirgina nei odos priežiūros produktai, kurių sudėtyje yra alfa-hidroksi rūgščių, tuo pačiu užtikrinant panašų odos tekstūros ir spalvos pagerėjimą.

 6. 1. Patirtis https://www.statybosabc.lt/

  Statybos įmonė turėtų turėti patirties. Kai kalbama apie statybos darbą baigė

  aukštus standartus, patirtis yra labai svarbus. Įkurta daugiau nei prieš

  septyniasdešimt metų, Vassallo Builders platus portfelis tarnauja kaip parodymus į

  patirtį, įgytą per metus suma.

  2. Patikimumas

  Jūsų pasirinkta įmonė turėtų būti gerbiama ir patikima. Tai apima tam tikros

  užduoties atlikimą per nustatytą terminą, kartu laikantis biudžeto.

  3. Architektūrinio dizaino supratimas

  Todėl būtina pasirinkti statybos bendrovę, kuri supranta dizainą ir glaudžiai

  bendradarbiauja su jūsų architektūra. Ne visi konstruktoriai yra pripratę prie

  kritinių architektūrinių dizainų aspektų. Nesugebėjimas pasirinkti statybos

  bendrovė, kuri turi gilų supratimą apie architektūrinius bruožus gali sukelti

  problemų skaičių, ty piktnaudžiavimo statybinių medžiagų, kurios bus padidinti

  savo statybos išlaidas drastiškai.

  4. Geri darbo santykiai

  Tarp inžinierių, planuotojų, statybininkų. Tuo geriau ir atviresnė komunikacija,

  tuo mažiau nesusipratimų, o tai veda prie geros galutinės užduoties.

  5. Geras valdymas

  Kad projektas būtų užbaigtas laiku ir be jokių netikėtumų, geras valdymo paslaugos

  yra vienas iš svarbiausių statybos proceso aspektų.

  6. Finansai

  Gera statybos bendrovė turėtų būti pasirengusi patarti ir padėti jums su finansine

  pusė užduoties po ranka. Tai nereiškia, kad numatomos išlaidos neįtraukiamos, taip

  pat tokių išlaidų finansavimas.

Leave a reply

Header Banner by Nit_Witty Copyright © 2014
Joyfully Reviewed
Site Design, Graphics & Maintenance
by Miranda Grissom